Stôl CASA MIA dub

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Atraktívny klasický jedálenský stôl CASA Mia v prevedení dub prírodný. Doska 25mm, použitá lamina z nového radu egger, dekor dub Hickory prírodný. Podnož je vyrobená z masívneho dubu 6,5x6,5cm.
Stôl je vhodný do moderného aj klasického interiéru, vďaka nadčasovému dekoru dub je možné ho kombinovať so širokou paletou stoličiek. Dodávame v rozmere 80 až 180cm, pevný alebo s možnosťou rozkladania.
ODTIEŇ DOSKY
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robustné a rodinné jedálenské stoly |
|---|---|
| EAN: | 8596421180381 |
| Farby a odtiene: | Dub Hickory |
| ? Dĺžka stola: | 80 cm, 120 cm |
| ? Šírka stola: | 80 cm |
| Rozklad: | S rozkladom, Bez rozkladu |
| Tvar: | Obdĺžníkové, Štvorcové |
| Materiál: | Dub masív |
| Vhodné do záťažovej prevádzky: | Áno |
| Deska stola: | lamino 25 mm |
| Nohy stola: | dub masív 6,5x6,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1


