Stôl KONY

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Jedálenský stôl KONY je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a funkčnosti. S masívnou podnožou dostupnou v bielej alebo čiernej farbe a doskou v odtieni dub Wotan, tento stôl prinesie do vašej jedálne moderný nádych.
K dispozícii je v dvoch verziách – pevná a rozkladacia, ktorá umožňuje jednoduché predĺženie stola pridaním stredovej dosky. Tento kvalitný jedálenský stôl je ideálny pre rodinné večere aj priateľské stretnutia, poskytuje dostatok priestoru pre 4 až 6 osôb. Stôl KONY kombinuje robustnosť s estetickou príťažlivosťou, vďaka čomu je perfektným doplnkom do každej domácnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robustné a rodinné jedálenské stoly |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farby a odtiene: | Dub Wotan |
| ? Dĺžka stola: | 110 cm, 145 cm |
| ? Šírka stola: | 70 cm |
| Rozklad: | S rozkladom, Bez rozkladu |
| Tvar: | Obdĺžníkové |
| Výška stola: | 76 cm |
| Farba nôh: | Čierná, Biela |
| Počet osôb: | 2, 4, 6 |
| Doska stola: | lamino 18 mm |
| Nohy stola: | masiv buk 4,5 x 4,5 cm |
| Vnútorná dĺžka: | 95 cm |
| Vnútorná šírka: | 54 cm |
| Vnútorná výška: | 64 cm |
| ? Dodáváme: | v demontu |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1

