Stolička NICO biela / dub

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Konferenčný stolík w21
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
€223
+ ďalšie
Stôl MINI FORTE
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €394
+ ďalšie
Podrobný popis
Moderná a elegantná jedálenská stolička, Kostra buk masív, lakovaná bielou. Sedák+opierka je preglejka dub prírodný.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421205343 |
| Farby a odtiene: | Dub, Biela |
| Materiál: | Dub masív |
| Výška stoličky: | 80 cm |
| Hĺbka sedadla: | 38 cm |
| Výška k sedáku: | 45 cm |
| Šírka stoličky: | 44 cm |
| Dodáváme: | zmontované |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
Tip
Stolička NANCY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(40 ks)
€76
- Čerešňa / koženka Beige
- Dub Sonoma / koženka Bianco
- Dub Sonoma / koženka grigio
- Tmavo hnedá / koženka Beige
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

