Stolička NICO čierná

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Tip
až –28 %
Stôl CASA mia VARIANT
Skladom
(1 ks)
od €318
- Buk
- Čerešňa
- Dub Sonoma
- Jelša
- Tmavo hnedá
- Rustikál
- Biela
- Wengé
- Borneo
- Dub Hickory
- Jilm Tossini
- Dub Gladstone
- Dub Kansas
- Dub Halifax prírodný
- Dub Halifax tabákový
- Betón svetlý (sivá)
- Betón tmavý (sivá)
+ ďalšie
Podrobný popis
Moderná a elegantná jedálenská stolička, Kostra buk masív, lakovaná čiernou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421205336 |
| Farby a odtiene: | Čierna |
| Materiál: | Buk masív |
| Výška stoličky: | 80 cm |
| Hĺbka sedadla: | 41 cm |
| Výška k sedáku: | 46 cm |
| Šírka stoličky: | 41 cm |
| Nosnost: | max. 120 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
Barová stolička TRILL
Skladom
(1 ks)
€113
- Antracite - Čierná
- Agave - Zelená
- Bianco - Biela
- Grigio - Sivá
- Ottanio - modrá/zelená
- Senape - žltá
- Tortora - sivá
- Tabacco - hnedá
+ ďalšie
Plastová stolička ROME
Skladom
(19 ks)
€61
- Antracite - Čierná
- Bianco - Biela
- Giallo - Žltá
- Grigio Perla - sivá
- Moka - hnedá
- Rosso - červená
- Verde Anice - zelená
+ ďalšie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie

