Detská stolička PINO Bambino

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stôl TWIN EXTEND
Individuálna objednávka
€261
- Dub Kansas / bílá podnož
- Dub Halifax přírodní / bílá podnož
- Dub Gladstone / bílá podnož
- Dub Hickory / bílá podnož
- Dub Halifax tabákový / bílá podnož
- Dub Sonoma / bílá podnož
- Jilm Tossini / bílá podnož
- Bílá / šedá podnož
- Borneo / bílá podnož
+ ďalšie
Podrobný popis
Detská stolička z borovicového masívu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421189322 |
| Farby a odtiene: | Borovice |
| Materiál: | Borovice masiv |
| Sedák: | Pevný |
| Výška sedu: | 30 cm |
| Šírka stoličky: | 29 cm |
| Výška stoličky: | 56 cm |
| Hĺbka sedadla: | 26 cm |
| Dodáváme: | v demontu |
Dubová stolička TAKUNA čalúnená
Objednajte si
€160
- VELVET antracite 62
- VELVET béžová 41
- VELVET čierná 63
- VELVET svetlo hnedá 46
- VELVET sivá 60
- VELVET terracota 44
+ ďalšie
Stolička PRESLAV
Skladom - odosielame do 10 dní
(53 ks)
€134
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
- Zákazková látka
+ ďalšie
Barová stolička TRILL
Skladom
(1 ks)
€113
- Antracite - Čierná
- Agave - Zelená
- Bianco - Biela
- Grigio - Sivá
- Ottanio - modrá/zelená
- Senape - žltá
- Tortora - sivá
- Tabacco - hnedá
+ ďalšie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie

