Stolička IBIZA dub

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stôl VIENA Ø90
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Individuálna objednávka
od €295
+ ďalšie
Podrobný popis
Podnož stoličky je z dubového masívu. Celočalúnená stolička zaručuje maximálne pohodlie pri sedení. Údržba poťahu nebude robiť žiadny problém.
Ponúkame v týchto odtieňoch
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421188141 |
| Farby a odtiene: | Dub |
| Materiál: | Dub masív |
| Výška stoličky: | 103 cm |
| Šírka stoličky: | 45 cm |
| Hĺbka sedadla: | 42 cm |
| Výška k sedáku: | 48 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
Stolička LOTY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(8 ks)
€102
+ ďalšie
Dubová stolička GURU s masívnym sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Objednajte si
€161
Tip
Jedálenská stolička AIDA
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(16 ks)
€89
- Biela / látka antracite v.4
- Buk / látka antracite vol.1
- Čerešňa / látka cappuccino v.3
- Dub sonoma / látka cappuccino v.2
- Dub Wotan / látka antracit vol.6
- Jelša / Boss cappucino
- Tmavo hnedá / látka cappuccino v.5
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




