Taburet PINO

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Tip
Stôl LUCKY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
od €196
Stôl BONUS
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
od €214
+ ďalšie
Stôl VIENA Ø90
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Individuálna objednávka
od €295
+ ďalšie
Podrobný popis
Praktická stolička ideálna do predsiene na obúvanie alebo ako praktický pomocník v domácnosti. Povrch taburetu je lakovaný.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421113235 |
| Farby a odtiene: | Borovice |
| Materiál: | Borovice masiv |
| Sedák: | Pevný |
| Výška stoličky: | 44 cm |
| Šírka stoličky: | 29 cm |
| Hĺbka sedadla: | 29 cm |
| Váha produktu: | 2 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

