Stolička PINO

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stôl Callisto
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie 5-8 týždňov
od €627
+ ďalšie
Podrobný popis
Praktická prenosná stolička z borovice.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421113228 |
| Farby a odtiene: | Borovice |
| Materiál: | Borovice masiv |
| Sedák: | Pevný |
| výška stoličky: | 24 cm |
| Šírka stoličky: | 36 cm |
| Hĺbka sedadla: | 22 cm |
| Dodáváme: | Demontované |
Drevená stolička GURU s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - odosielame do 10 dní
(37 ks)
od €152
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

