Stolička IBIZA dub

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stôl BONUS
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
od €214
+ ďalšie
Detský stôl PINO Bambino
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(11 ks)
€58
Podrobný popis
Podnož stoličky je z dubového masívu. Celočalúnená stolička zaručuje maximálne pohodlie pri sedení. Údržba poťahu nebude robiť žiadny problém.
Ponúkame v týchto odtieňoch
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421188165 |
| Farby a odtiene: | Dub |
| Materiál: | Dub masív |
| Výška stoličky: | 103 cm |
| Šírka stoličky: | 45 cm |
| Hĺbka sedadla: | 42 cm |
| Výška k sedáku: | 48 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
až –9 %
Stolička BISTRO chrom
Skladom
(37 ks)
€76
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
- Zákazková látka
+ ďalšie
Stolička IRINA chrom
Skladom
(35 ks)
€81
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
- Zákazková látka
+ ďalšie
Stolička PAYSANE s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(66 ks)
od €63
+ ďalšie
Dubová stolička GURU s masívnym sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Objednajte si
€161
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




