Stôl PINO Ovál

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
až –9 %
Stolička BISTRO chrom
Skladom
(37 ks)
€76
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
- Zákazková látka
+ ďalšie
Podrobný popis
Oválny jedálenský stôl z borovicového dreva v jednoduchom štýle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robustné a rodinné jedálenské stoly |
|---|---|
| EAN: | 8596421189285 |
| Farby a odtiene: | Borovice |
| ? Dĺžka stola: | 115 cm |
| ? Šírka stola: | 75 cm |
| Rozklad: | Bez rozkladu |
| Tvar: | Oválne |
| Materiál: | Borovice masiv |
| Deska stola: | Borovice masiv |
| Nohy stola: | 6 x 6 cm |
Stôl CASA MIA dub
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €396
+ ďalšie
Stôl TWIN EXTEND
Individuálna objednávka
€261
- Dub Kansas / bílá podnož
- Dub Halifax přírodní / bílá podnož
- Dub Gladstone / bílá podnož
- Dub Hickory / bílá podnož
- Dub Halifax tabákový / bílá podnož
- Dub Sonoma / bílá podnož
- Jilm Tossini / bílá podnož
- Bílá / šedá podnož
- Borneo / bílá podnož
+ ďalšie
Stôl MINI FORTE
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €394
+ ďalšie
Stôl BONUS
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €214
+ ďalšie
Stôl VIENA Ø90
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Individuálna objednávka
od €295
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

