Stolička SIENA s masívnym sedákom

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421118124 |
| Farby a odtiene: | Buk, Čerešňa, Dub Sonoma, Jelša, Tmavo hnedá, Béžová, Červená, Hnedá |
| Materiál: | Buk masív |
| Sedák: | Pevný |
| Vhodná do záťažovej prevádzky: | Áno |
| Výška stoličky: | 90 cm |
| Hĺbka sedadla: | 41 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šírka stoličky: | 44 cm |
| Nosnost: | max. 155 kg |
| Váha produktu: | 5 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
Jedálenská stolička Siena - video
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1







