Dubová stolička Victor

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stôl TWIN EXTEND
Individuálna objednávka
€261
- Dub Kansas / bílá podnož
- Dub Halifax přírodní / bílá podnož
- Dub Gladstone / bílá podnož
- Dub Hickory / bílá podnož
- Dub Halifax tabákový / bílá podnož
- Dub Sonoma / bílá podnož
- Jilm Tossini / bílá podnož
- Bílá / šedá podnož
- Borneo / bílá podnož
+ ďalšie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farby a odtiene: | Dub |
| Materiál: | Dub masív |
| Sedák: | Čalúnený |
| Vhodná do záťažovej prevádzky: | Áno |
| Výška stoličky: | 96 cm |
| Šírka stoličky: | 45 cm |
| Hĺbka sedadla: | 41 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 7 kg/ks |
| Dodáváme: | zmontované |
Barová stolička TRILL
Skladom
(1 ks)
€113
- Antracite - Čierná
- Agave - Zelená
- Bianco - Biela
- Grigio - Sivá
- Ottanio - modrá/zelená
- Senape - žltá
- Tortora - sivá
- Tabacco - hnedá
+ ďalšie
Dubová Stolička BUNNY s čalúneným sedákom
Skladom - odosielame do 10 dní
(11 ks)
€180
+ ďalšie
Jedálenská stolička BUNNY s čalúneným sedákom
Skladom - odosielame do 10 dní
(31 ks)
od €139
Model židle
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie





