Detská lavica PINO Bambino

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Detský stôl PINO Bambino
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(11 ks)
€58
Stôl BONUS
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €214
+ ďalšie
Tip
Stôl LUCKY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
od €196
Podrobný popis
Detská lavica vyrobená z borovicového masívu. Povrchová úprava je prevedená bezfarebným zdravotne nezávadným lakom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421189209 |
| Farby a odtiene: | Borovice |
| Materiál: | Borovice masiv |
| Sedák: | Pevný |
| Dĺžka lavice: | 70 cm |
| Výška sedu: | 30 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Hĺbka sedadla: | 25 cm |
| Dodáváme: | v demontu |
Dubová stolička GURU s masívnym sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Objednajte si
€161
Stolička SIENA s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(30 ks)
€79
+ ďalšie
Stolička TOSCA 836
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(8 ks)
od €97
- Buk / BOSS Camel v.2
- Buk / látka antracite vol.1
- Buk / zákazková látka
- Dub Sonoma / BOSS Antracite v.3
+ ďalšie
Stolička PAYSANE s výpletom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(49 ks)
€63
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

