Stolička NICO čierná / dub

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderná a elegantná jedálenská stolička, Kostra buk masív, lakovaná čiernou. Sedák+opierka je preglejka v odtieni dub prírodný.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421188073 |
| Farby a odtiene: | Čierna, Dub |
| Materiál: | Dub masív |
| Výška stoličky: | 80 cm |
| Hĺbka sedadla: | 38 cm |
| Výška k sedáku: | 45 cm |
| Šírka stoličky: | 44 cm |
| Dodáváme: | zmontované |
| Nosnost: | max. 120 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
Stolička PRESLAV
Skladom - odosielame do 10 dní
(57 ks)
€134
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
- Zákazková látka
+ ďalšie
Jedálenská stolička BUNNY s čalúneným sedákom
Skladom - odosielame do 10 dní
(35 ks)
od €139
Stolička NICO
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie

