Stolička NANCY

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stôl TWIN EXTEND
Individuálna objednávka
€261
- Dub Kansas / bílá podnož
- Dub Halifax přírodní / bílá podnož
- Dub Gladstone / bílá podnož
- Dub Hickory / bílá podnož
- Dub Halifax tabákový / bílá podnož
- Dub Sonoma / bílá podnož
- Jilm Tossini / bílá podnož
- Bílá / šedá podnož
- Borneo / bílá podnož
+ ďalšie
Podrobný popis
Stolička Nancy je pre vás dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach. Potiahnuté kvalitnou koženkou.
Vyberte si kombináciu, ktorá bude presne pasovať do vášho interiéru. Moderný a elegantný design pre každú domácnosť. Stolička je vyrobená z bukového masívu moreného do vybraného odtieňa.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421103779 |
| Farby a odtiene: | Buk, Dub Sonoma, Tmavo hnedá, Biela |
| Materiál: | Buk masív |
| Sedák: | Čalúnený |
| výška stoličky: | 98 cm |
| hĺbka sedadla: | 38 cm |
| výška sedadla: | 47 cm |
| šírka stoličky: | 47 cm |
| Nosnost: | max. 155 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
Stolička LOTY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(8 ks)
€102
+ ďalšie
Novinka
Stolička BRIDGE čalúnená
Skladom
(70 ks)
€178
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
+ ďalšie
Tip
Stolička SILVANA s masívnym sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
€76
Stolička OAK dub s čalúneným sedákom
Skladom
(14 ks)
€185
- CARABU crema 86
- CARABU giallo 131
- CARABU grigio 110
- CARABU grigio 77
- CARABU marrone 57
- CARABU marrone 137
- CARABU marrone pelle 135
- CARABU terracotta 75
- MYSTIC camel 18
- MYSTIC grigio 69
- MYSTIC marrone 114
- MYSTIC rosso 56
- MYSTIC terracotta 62
- SOREL arancio 67
- SOREL blugrigio 72
- SOREL bordo 76
- SOREL grigio 97
- SOREL grigionero 71
- SOREL juta 57
- SOREL marroneoro 70
+ ďalšie
Dubová stolička TAKUNA čalúnená
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(12 ks)
€160
- VELVET antracite 62
- VELVET béžová 41
- VELVET čierná 63
- VELVET svetlo hnedá 46
- VELVET sivá 60
- VELVET terracota 44
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
5,0
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
+ Pekná, kvalitná a elegantná stolička
5
JV
Jana Vargová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.4.2026
Je pekná a kvalitná
5
LS
Lívia Stupárová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.7.2025
Pekná a pohodlná stolička, som spokojná.
5
HP
Hana Palkovičová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2024
Stoličky vyzerajú krásne a sú veľmi kvalitné
5
ĽM
Ľubica Maďarová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.8.2024
Spokojna.
5
GL
Grzegorz Lukwski
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2023
stolicky maju velmi pekne prevedie za nas spokojnost s produktom. zodpoveda ocakavaniam
5

