Stolička NANCY

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolička Nancy je pre vás dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach. Potiahnuté kvalitnou koženkou.
Vyberte si kombináciu, ktorá bude presne pasovať do vášho interiéru. Moderný a elegantný design pre každú domácnosť. Stolička je vyrobená z bukového masívu moreného do vybraného odtieňa.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farby a odtiene: | Buk, Dub Sonoma, Tmavo hnedá, Biela |
| Materiál: | Buk masív |
| Sedák: | Čalúnený |
| výška stoličky: | 98 cm |
| hĺbka sedadla: | 38 cm |
| výška sedadla: | 47 cm |
| šírka stoličky: | 47 cm |
| Nosnost: | max. 155 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1

