Stolička VERONA s masívnym sedákom

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stolička VERONA s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(52 ks)
€72
+ ďalšie
Stôl Callisto
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie 5-8 týždňov
od €627
+ ďalšie
Tip
Stôl LUCKY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €196
Podrobný popis
Stolička VERONA masívna je vhodná aj do záťažovej prevádzky.
Stolička je vyrobená z bukového masívu moreného do vybraného odtieňa. 36 mesiacov záruka.
ODTIENE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421158694 |
| Farby a odtiene: | Buk, Čerešňa, Dub Sonoma, Jelša, Rustikál, Tmavo hnedá |
| Materiál: | Buk masív |
| Sedák: | Pevný |
| Vhodná do záťažovej prevádzky: | Áno |
| Výška stoličky: | 87 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 44 cm |
| Nosnost: | 155 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
Drevená stolička GURU s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - odosielame do 10 dní
(27 ks)
od €152
+ ďalšie
Jedálenská stolička BUNNY s čalúneným sedákom
Skladom - odosielame do 10 dní
(36 ks)
od €139
až –9 %
Stolička BISTRO chrom
Skladom
(37 ks)
€76
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
- Zákazková látka
+ ďalšie
Tip
Stolička PAYSANE s masívnym sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(32 ks)
€63
Jedálenská stolička Verona
Hodnotenie tovaru
4,4
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
10 hodnotení
5
6x
4
2x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
Stoličky sú kvalitne zhotovené, osobitne aj vytvarovaná časť na sedenie. Odporúčam.
5
ŠB
Štefan Bihary
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.12.2023
Rýchle dodanie,zabalené nepoškodené kvalitný tovar.Veľká spokojnosť.
5
PH
Peter Hanzo
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.12.2022
Veľmi spokojný
5
MT
Maria Tkačová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.10.2022
Som veľmi spokojná ,stoličky sú krásne a expresná dodávka len dodáva plus vašej firme
3
5
4
3
4
5







