Stolička VERONA s masívnym sedákom

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stolička VERONA s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(52 ks)
€72
+ ďalšie
Stôl VIENA Ø90
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Individuálna objednávka
od €295
+ ďalšie
Stôl Callisto
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie 5-8 týždňov
od €627
+ ďalšie
Stôl MINI FORTE
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €394
+ ďalšie
Stôl BONUS
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
od €214
+ ďalšie
Podrobný popis
Stolička VERONA masívna je vhodná aj do záťažovej prevádzky.
Stolička je vyrobená z bukového masívu moreného do vybraného odtieňa. 36 mesiacov záruka.
ODTIENE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8596421158700 |
| Farby a odtiene: | Buk, Čerešňa, Dub Sonoma, Jelša, Rustikál, Tmavo hnedá |
| Materiál: | Buk masív |
| Sedák: | Pevný |
| Vhodná do záťažovej prevádzky: | Áno |
| Výška stoličky: | 87 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 44 cm |
| Nosnost: | 155 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| Dodáváme: | zmontované |
Dubová stolička GURU s čalúneným sedákom a opierkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(38 ks)
€179
+ ďalšie
Stolička SIENA s masívnym sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(14 ks)
€76
+ ďalšie
Stolička VERONA s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(52 ks)
€72
+ ďalšie
Stolička PAYSANE s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(61 ks)
od €63
+ ďalšie
Stolička SIENA s čalúneným sedákom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(30 ks)
€79
+ ďalšie
Jedálenská stolička Verona
Hodnotenie tovaru
4,4
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
10 hodnotení
5
6x
4
2x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
Stoličky sú kvalitne zhotovené, osobitne aj vytvarovaná časť na sedenie. Odporúčam.
5
ŠB
Štefan Bihary
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.12.2023
Rýchle dodanie,zabalené nepoškodené kvalitný tovar.Veľká spokojnosť.
5
PH
Peter Hanzo
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.12.2022
Veľmi spokojný
5
MT
Maria Tkačová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.10.2022
Som veľmi spokojná ,stoličky sú krásne a expresná dodávka len dodáva plus vašej firme
3
5
4
3
4
5







