Dubové kreslo GREEN

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Tip
až –28 %
Stôl CASA mia VARIANT
Skladom
(1 ks)
od €318
- Buk
- Čerešňa
- Dub Sonoma
- Jelša
- Tmavo hnedá
- Rustikál
- Biela
- Wengé
- Borneo
- Dub Hickory
- Jilm Tossini
- Dub Gladstone
- Dub Kansas
- Dub Halifax prírodný
- Dub Halifax tabákový
- Betón svetlý (sivá)
- Betón tmavý (sivá)
+ ďalšie
Podrobný popis
Naše kreslo je spojením nadčasového šarmu a bezkonkurenčnej kvality. Sedák je ergonomicky tvarovaný, čo zaručuje optimálny komfort. Vytvorené s ohľadom na rôzne prostredie, od domácnosti po reštauračné prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| Farby a odtiene: | Dub |
| Materiál: | Dub masív |
| Sedák: | Pevný |
| Vhodná do záťažovej prevádzky: | Áno |
| Výška stoličky: | 78 cm |
| Hlbka sedáku: | 42 cm |
| Výška k sedáku: | 46 cm |
| Šířka stoličky: | 44 cm |
| Váha produktu: | 6,5 kg |
| ? Dodáváme: | zmontované |
Dubová stolička GURU s čalúneným sedadlom
Objednajte si
od €174
- CARABU beige 66
- CARABU bordo 80
- CARABU crema 86
- CARABU giallo 131
- CARABU grigio 77
- CARABU marrone pelle 135
- LUX Antracit 6
- LUX Béžová 25
- LUX Bordo 15
- LUX Bronzová 11
- LUX Camel 2
- LUX Cappuccino 24
- LUX Čierna 23
- LUX Hnedá 12
- LUX Jeans 33
- LUX Sivá 5
- LUX Terracotta 10
- LUX Zelená 18
- Zákazková látka
+ ďalšie
Jedálenská stolička BUNNY s čalúneným sedákom
Skladom - odosielame do 10 dní
(35 ks)
od €139
Kreslo GREEN s koženkou
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie

