Plastová stolička LOLLIPOP

30 ROKOV S VAMI
Dodávame do domácností, reštaurácií
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov
aj verejných priestorov už viac než 30 rokov

STAV SKLADU ON-LINE
Vyberte si variantu – hneď uvidíte,
koľko kusov máme skladom
koľko kusov máme skladom
Súvisiaci tovar
Stôl TWIN EXTEND
Individuálna objednávka
€261
- Dub Kansas / bílá podnož
- Dub Halifax přírodní / bílá podnož
- Dub Gladstone / bílá podnož
- Dub Hickory / bílá podnož
- Dub Halifax tabákový / bílá podnož
- Dub Sonoma / bílá podnož
- Jilm Tossini / bílá podnož
- Bílá / šedá podnož
- Borneo / bílá podnož
+ ďalšie
Tip
až –28 %
Stôl CASA mia VARIANT
Skladom
(1 ks)
od €318
- Buk
- Čerešňa
- Dub Sonoma
- Jelša
- Tmavo hnedá
- Rustikál
- Biela
- Wengé
- Borneo
- Dub Hickory
- Jilm Tossini
- Dub Gladstone
- Dub Kansas
- Dub Halifax prírodný
- Dub Halifax tabákový
- Betón svetlý (sivá)
- Betón tmavý (sivá)
+ ďalšie
Podrobný popis
Stolička LOLLIPOP je vyrobená z odolného priesvitného polykarbonátu a je ergonomicky tvarovaná, takže ponúka kvalitné a pohodlné posedenie. Vyberte si z niekoľkých farebných variantov.
ODTIENE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Materiál: | Kov / chrom, Plast |
| Stohovateľné: | Áno |
| Výška stoličky: | 83 cm |
| Hĺbka sedáku: | 53 cm |
| Výška sedáku: | 45 cm |
| Šírka: | 48 cm |
| Nosnost: | max. 120 kg |
| ? Dodáváme: | v demontu |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Materiál: | polypropylen |
| ? Materiál nôh: | chrom |
Tip
Stolička NANCY
Skladom
(50 ks)
€76
- Čerešňa / koženka Beige
- Dub Sonoma / koženka Bianco
- Dub Sonoma / koženka grigio
- Tmavo hnedá / koženka Beige
+ ďalšie
Tip
Plastové kresielko GRUVYER
Skladom
(21 ks)
€72
- Antracite - Čierná
- Arancio - Oranžová
- Bianco - Biela
- Giallo - Žltá
- Grigio Perla - sivá
- Marsala - vínová
- Moka - hnedá
- Rosso - červená
- Verde Anice - zelená
- Juta - béžová
+ ďalšie
montážny návod
Video LolliPOP
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie





