Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
282 hodnotení
5
274x
4
4x
3
0x
2
0x
1
4x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
ED
Erika Demkovičová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.11.2025
Rýchle dodanie, stoličky sú krásne, pohodlné.
FB
František Babic
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.11.2025
rýchle dodanie,spokojnosť
AR
Anna Rohonova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.11.2025
Veĺmi spokojná
JH
Júlia Horníková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.11.2025
spokojná
PP
Peter Pócsa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.11.2025
AO
Aleš Ondrúš
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.11.2025
Spokojnosť s dodacou lehotou, nespokojnosť s balením stoličiek, ktoré boli len vložené do kartónovej krabice, položená jedna na druhú, medzi nimi bol tenký kartón. V krabici bola pozdĺžna diera cca 15 cm, našťastie stoličky neboli poškodené. S dizajnom, pohodlnosťou sedenia spokojnosť. Noha jednej stoličky nie je dostatočne prebrúsená.
L
Linda
(Administrátor)
24.11.2025
Dobrý den, děkujeme vám za zpětnou vazbu.
Mrzí nás, že balení ten nesplnilo Vaše očekávání. Způsob balení pravidelně kontrolujeme, takže si vaše připomínky bereme k srdci a interně je prověříme.
Jsme rádi, že jste spokojen s designem i pohodlím sezení.
Co se týče nedostatečně vybroušené nohy jedné židle, prosíme o fotografii na info@stima.sk – rádi to vyřešíme k vaší plné spokojenosti.
Děkujeme za vaše hodnocení i důvěru.
ĽI
Ľudovít Izsmán
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.11.2025
maximálne spokojný aj s dodacou lehotou prístupom kuriéra a kvalitou tovaru
AA
Alica Adamová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.11.2025
Veľmi som spokojná aj budúcnosti si určite objednám,ďakujem veľmi pekne že ste mi vyhoveli,pri výmene stoličiek,odporúčam Vás aj mojim známym, ešte raz ďakujem
EŽ
Erika Žurkovská
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.11.2025
Rýchle vybavenie objednávky, prišla oveľa skôr ako sa očakávalo.
+ Je pekný a kvalitný.
+ Doručený bol až do bytu.
Super. Stol dosiel krasne vyrobeny, pedantne zabaleny, velka spokojnost.
JŠ
Janka Šlajferčiková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.11.2025
JK
Ján Kozánek
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.11.2025
Rýchle dodanie,stoličky nepoškodené,kvalita dodaného tovaru veľmi dobrá.
MV
Matýasova Viera
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.11.2025
Super
ŠV
Štefan Vnučák
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.11.2025
Tovar prišiel pekne zabalený vo fólii a v krabiciach. Kuriér veľmi ochotný mi pomôcť s prenesením tovaru. Ďakujem, spokojná.
Áno, stoličky sú veľmi pekné, pevné.
MM
Milan Martiško
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.10.2025
IM
Ivana Mlynarova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.10.2025
S tovarom som veľmi spokojna ďakujem krásne
HR
Helena Roskova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.9.2025
Veľmi som spokojná
